دارای پروانه ارائه خدمات ورود ، خرید و فروش تجهیزات رادیویی

دارای پروانه ارائه خدمات ورود ، خرید و فروش تجهیزات رادیویی

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

0098-51-38815201

0098-51-38831179

پوشش موبایل خانگی

پوشش موبایل خانگی  و فضاهای درون شهری

شرکت ارتباطات پیام موج دستگاه های تقویت کننده موبایل محیط های داخلی (بوستر) را توسعه داده است و آن ها را طوری طراحی کرده که در انواع مختلف می توانند مقیاس های کوچک یا متوسط از 50 تا 5000 متر مربع را پوشش دهند ، که مناسب برای انتقال سیگنال موبایل از بیرون به داخل محیط های بسته مانند منازل و ادارات، برجهای مسکونی و تجاری، هتلها ، رستوران ها ، سالنهای ورزشی و زیبایی، طبقات منفی ساختمانها و زیر زمین ها و … می باشد.

از ویژگی های این دستگاه نصب آسان و پوشش تمام بانده های فرکانسی شبکه موبایل کشور می باشد . این دستگاه قادر به تقویت سیگنال تمام اپراتور ها می باشد و می توان به راحتی و به سرعت آن را با کمک کتابچه راهنمای کاربر نصب و راه اندازی کرد.

هنگامی که قصد راه اندازی سیستم تقویت کننده امواج موبایل در یک محل را دارید دانستن اطلاعات زیر ضروری می باشد. نوع شبکه تلفن همراه موجود در محل مورد نظر را شناسایی نمایید. تعداد مکانها و یا متراژمحلی را که در آن قصد تقویت امواج تلفن همراه را دارید مشخص نمایید. میزان آنتن دهی امواج تلفن همراه را در محیط خارجی آن محل بررسی نمایید. تقویت کننده های امواج تلفن همراه در محل هایی کاربرد دارند که حداقل یک سیگنال ضعیف و پایدار در محیط بیرون جهت تقویت وجود داشته باشد.لازم به ذکر است در محلهایی که به هیچ عنوان امواج تلفن همراه وجود ندارد ویا این امواج پایدار نمی باشد امکان نصب واستفاده از تقویت کننده موبایل موجود نمی باشد.

انواع مختلف تقویت کننده های امواج موبایل انواع مختلفی از تقویت کننده های امواج تلفن همراه با توان های متفاوت جهت استقاده در مکانهای مختلف وجود دارد . تقویت کننده های موجود قابل ارائه با انواع آنتن های بیرونی و داخلی و انواع کابل ها وکانکتور ها می باشد. انواع مختلف تقویت کننده های امواج موبایل که توسط شرکت ارتباطات پیام موج ارائه می گردد به شرح زیر می باشد. 1. تقویت کننده های پرتوان  جهت پوشش دهی محیط در فضای وسیع  با شعاع عملکرد تا 5000 متر مربع کاربرد دارند. 2. تقویت کننده های توان متوسط یا بوسترمخصوص استفاده در منازل یا ادارات، برجهای مسکونی و تجاری با پوشش دهی از 250 تا 3000 متر مربع طراحی شده اند. 3. تقویت کننده های کم توان یا مینی ریپیتر جهت استفاده داخل منازل مسکونی با متراژ پایین و یا مکانهایی با متراژ تا حداکثر 200 مترمربع مورد استفاده قرار می گیرند.

سیستم تقویت آنتن موبایل چگونه کار می کند ؟ این پکیچ های استاندارد با توان های مختلف (که با توجه به محدوده مورد نظر ، قدرت سیگنال در بیرون ساختمان ، طول کابل خارجی و در انواع پشتیبانی از 1باند فرکانسی یا 2باند فرکانسی و یا چند باند فرکانسی انتخاب می شوند) شامل یک آنتن خارجی که آن را بر فراز ساختمان یا به سادگی نزدیک پنجره نصب می شود و با کابل کواکسیال (طول مناسب حداکثر تا 30 متر) به دستگاه متصل می شود و سپس آنتن داخلی به دو صورت سقفی 360 درجه ای و یا دیواری 90 درجه ای طراحی شده اند و معمولا با واسط کابل های کواکسیال کوتاه تری (حداکثر تا طول 15 متر) به دستگاه وصل می شود ، بوده است .

در صورت نداشتن دید مستقم به دکل های bts با حرکت آنتن خارجی و کنترل وضعیت آنتن دهی در محل نصب می توان بهترین نقطه نصب آنتن را پیدا کرد. (آنتن خارجی با وزنی سبک  معمولا بر فراز ساختمان و بر روی یک میله ، لوله آب و یا دکل نصب می شود) . در صورت نیاز می توان از کارشناسان این شرکت و یا استفاده از نسخه تحت موبایل نرم افزار طراحی شده توسط ارتباطات پیام موج استفاده کرد . این نرم افزار بر روی موبایل نصب شده و می تواند جهت دکل های bts منطقه با قدرت آن ها را نمایش دهد .

          تقویت آنتن موبایل در مجتمع های مسکونی و اداری بزرگ که مساحتی در حدود 5000 هزار متر مربع زیربنا دارند نیازمند کارشناسی از محل و طراحی پروژه میباشد ( بازدید رایگان ) . چنین پروژه هایی همیشه نیازمند ایجاد یک شبکه با فرکانس تلفن همراه با توان و تی آر ایکس پایاپای است تا سیگنال منتشر شده کاملا سالم و بدون ضرر برای بدن انسان باشد .

راه اندازی این سیستمها اغلب با آنتن های متعدد و با محاسبات دقیق صورت میگیرد , به لحاظ قدرت خروجی با توان بسیار بالا و بکار گیری فن آوری سوئیچینگ در این نمونه از دستگاه تقویت آنتن موبایل ، میتوان با قرار دادن یک اسپلیتر در مسیر کابل کوکسیال از چندین آنتن داخلی به صورت همزمان برای یک ساختمان چند طبقه استفاده کرد .

یک راه کار اصولی و 3 مرحله ای جهت تقویت آنتن موبایل :

1.دریافت سیگنال تلفن همراه از سایت های مخابراتی (BTS  ) توسط یک آنتن خارجی و  انتقال سیگنال توسط کابل کواکسیکال به بوستر

2. تفکیک و تقویت کردن آنتن  توسط بوستر و انتقال سیگنال به آنتن داخلی

3. تکرار سیگنال موبایل توسط آنتن داخلی در مناطقی که پوشش آنتن دهی در آنجا ضعیف میباشد

در نظر داشته باشید که : به جهت استقرار این گونه ساختمان ها در بافت شهری با ضعف سیگنال موبایل مواجه نخواهیم بود، اما مهمترین مشکل در این گونه پروژه ها ، تداخل فرکانسی 900 و 1800 و 2100 و 2400 مگاهرتزی وجود دارد که بسته به محیط و منطقه موقعیت مورد نظر متفاوت خواهد بود.

پکیج تقویت کننده موبایل indoor با تقویت تمام پهنای باند شامل: یک آنتن Outdoor ،آنتن Indoor ، دستگاه booster و کابل کواکسیال ( coaxial ) می باشد. (این پکیج ها با توجه به محل مورد بهره برداری قابلیت پشتیبانی از چند آنتن Indoor را نیز دارند.)

شرکت ارتباطات پیام موج، با تجربه چندین ساله خود در زمینه نصب و راه اندازی رپیترهای موبایل (دستگاه های تقویت کننده آنتن موبایل)، اقدام به تهیه تجهیزات رپیتر تلفن همراه از معتبر ترین برند های جهانی ، کارشناسی منطقه مورد نظر و نصب و راه اندازی تجهیزات تقویت کننده سیگنال موبایل بصورت خانگی و داخل شهر (برجهای مسکونی و تجاری،دفاتر اداری، سالنهای ورزشی و زیبایی، هتلها) و نقاط خارج شهر (معادن،سدها، تونلها، روستاها، باغات، ویلاها،جاده ها) می نمایدطراحان گرافیک است. 

مشهد، بلوار وکیل آباد، بلوار کوثر شمالی، بین کوثر شمالی 24 و 26، پلاک 118، واحد یک

0098-51-38831179

0098-51-38815201

ایمیل

info@epayam.com
Call Now Buttonتماس با ما